Dzień dobry,

Nazywam się Justyna Kowalewska.

Pomagam kobietom w poznaniu i zrozumieniu siebie, swoich emocji, uczuć, reakcji na to, co je otacza oraz budowaniu zdrowych relacji z bliskimi. Uczę jak pokonać złość na dzieci, smutek i lęki. Pomagam odnaleźć spokój i radość w życiu oraz skutecznie porozumiewać się z bliskimi.

Co robię?

Inspiruję i współpracuje z ludźmi, którzy pragną poznać siebie, rozwijać swój potencjał, a przede wszystkim być sobą i żyć w zgodzie ze sobą.

Moje motto:

„Rozwój to umiejętność rezygnacji z działań, które nas rozpraszają. To wewnętrzny wzrost, a to co doświadczamy w naszym życiu to odbicie tego, co myślimy i w jaki sposób.”

Prywatnie

Jestem miłośniczką spływów kajakowych, wędrówek po lesie i po górach, podróży bliskich i dalekich.

 

Uwielbiam dostrzegać i utrwalać na fotografii szczegóły i piękno otaczającego mnie świata. Najbardziej lubię ciszę, uważność i koncentrację, bo wtedy wszystko staje się proste i jasne.

 

Najpiękniejsza podróż, jaką rozpoczęłam, to podróż w głąb siebie, spotkanie z samą sobą i poznanie prawdy o sobie. Z tego miejsca rozpoczęłam proces wzrostu i doskonalenia się, czyli rozwój osobisty, który trwa nadal i chcę, aby trwał do końca mojego życia, bo zawsze można stać się lepszym człowiekiem.

Jestem trenerem i coachem międzynarodowej organizacji Maxwell Leadership Certified Team.

Moje marzenie

Często na sesjach coachingowych, które prowadzę, widzę wyzwania codzienności – zmęczenie, brak perspektyw, niechęć do zmiany, bo “już tyle razy próbowaliśmy”.

W takich sytuacjach marzę o tym, aby być jak lustro, w którym możesz przejrzeć się i zobaczyć, jak wielką masz wartość.

Marzę o Tobie, jako o osobie pełnej pasji i wizji, znającej swoją wartość, odkrywającą wartość innych osób. Marzę i staram się ze wszystkich sił, by w Twoim życiu zagościł spokój i radość. Wiem, że chcesz tego samego, więc:  Wspólnie możemy spełniać te marzenia!

Zobacz jak mogę Ci pomóc?

Skorzystaj z materiałów, które przygotowałam specjalnie dla Ciebie