O MNIE

 

Jestem miłośniczką spływów kajakowych, wędrówek po lesie i po górach, podróży bliskich i dalekich.

 

Uwielbiam dostrzegać i utrwalać na fotografii szczegóły i piękno otaczającego mnie świata. Najbardziej lubię ciszę, uważność i koncentrację, bo wtedy wszystko staje się proste i jasne.

 

Najpiękniejsza podróż, jaką rozpoczęłam, to podróż w głąb siebie, spotkanie z samą sobą i poznanie prawdy o sobie. Z tego miejsca rozpoczęłam proces wzrostu i doskonalenia się, czyli rozwój osobisty, który trwa nadal i chcę, aby trwał do końca mojego życia, bo zawsze można stać się lepszym człowiekiem.

Jestem trenerem i coachem międzynarodowej organizacji Maxwell Leadership Certified Team.

CO ROBIĘ?

Inspiruję i współpracuje z ludźmi, którzy pragną poznać siebie, rozwijać swój potencjał, a przede wszystkim być sobą i żyć w zgodzie ze sobą.

MOJE MOTTO:

ROZWÓJ TO UMIEJĘTNOŚĆ REZYGNACJI Z DZIAŁAŃ, KTÓRE NAS ROZPRASZAJĄ. TO WEWNĘTRZNY WZROST, A TO CO DOŚWIADCZAMY W NASZYM ŻYCIU TO ODBICIE TEGO, CO MYŚLIMY I W JAKI SPOSÓB MYŚLIMY.

Mam marzenie o Tobie!

Często na sesjach coachingowych, które prowadzę, widzę wyzwania codzienności – zmęczenie, brak perspektyw, niechęć do zmiany, bo “już tyle razy próbowaliśmy”.

W takich sytuacjach marzę o tym, aby być jak lustro, w którym możesz przejrzeć się i zobaczyć, jak wielką masz wartość.

Marzę o Tobie, jako o osobie pełnej pasji i wizji, znającej swoją wartość, odkrywającą wartość innych osób. Marzę i staram się ze wszystkich sił, by w Twoim życiu zagościł spokój i radość. Wiem, że chcesz tego samego, więc:

wspólnie możemy spełniać te marzenia!