MOI MENTORZY:

John C. Maxwell jest międzynarodowej sławy ekspertem w sprawach przywództwa, a także mówcą, trenerem, coachem i autorem książek. Jego życiowa dewiza brzmi: „Wszystko wzrasta lub upada ze względu na przywództwo”.

Od ponad 45 lat John Maxwell uczy ludzi, jak odpowiadać na wewnętrzną potrzebę przywództwa, jak tworzyć wartość i jak wywierać pozytywny wpływ na życie innych ludzi. Całe swoje życie poświęcił rozwijaniu i edukowaniu liderów na wszystkich poziomach zaawansowania. Uznany na całym świecie zespół, któremu przewodzi – The John Maxwell Team (JMT), to elitarna grupa ponad 20 000 certyfikowanych trenerów, coachów, mówców i ekspertów, którzy kontynuują dzieło swojego mentora, pomagając ludziom ze wszystkich zakątków świata, budować swoją przywódczą spuściznę w różnorodnych obszarach działalności. Członkowie zespołu JMT, rozwijając siebie inspirują innych do wprowadzania w życie pozytywnych zmian i pomagają im realizować wizje i cele, tak osobiste, jak i zawodowe.

.

.

.

Christian to jeden z ekspertów w sprawach coachingu biznesowego, a także mentor i lider pomagający przedsiębiorcom i właścicielom firm na całym świecie. Jego sprawdzone i wysoce cenione metody pomogły już wielu właścicielom przedsiębiorstw w osiągnięciu znakomitych rezultatów rozwoju osobistego i zawodowego.

Christian jest światowej sławy ekspertem w obszarze profesjonalnego coachingu. Uważa się go za jednego z najbardziej utalentowanych praktyków, nauczycieli i mentorów w branży. Jego umiejętność rozkładania skomplikowanych zagadnień na proste i łatwe do zastosowania kroki zadecydowała o tym, że stał się jednym z najpopularniejszych trenerów, mentorów i nauczycieli w sferze samodoskonalenia.

Uczę się również od moich kolegów z  Maxwell Leadership Certified Team Ludzi z pasją i chęcią działania.

Aby wzrastać potrzebne jest pozytywne i wspierające środowisko ludzi.