“W 21 dni do wewnętrznego spokoju

21 dni wystarczy, aby w Twoim życiu zagościł spokój - zrób pierwszy krok i zobacz, jak niewiele może zmienić tak wiele

Przechodząc dalej wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Justyna Kowalewska, ul. Kasztanowa 2, 62-004 Czerwonak (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Kupuję pakiet w cenie promocyjnej za 37 zł

Co znajdziesz w programie?

Spokój jest w Tobie i naokoło Ciebie. Małymi krokami odnajdziesz go, jeśli tylko rozpoczniesz podróż...

1

21 dni - 21 przystanków

Justyna poprowadzi Cię przez hałas ku lepszemu zrozumieniu ciszy w Tobie.

2

Video oraz przewodnik

Nielimitowany dostęp do zachęcających nagrań, które w sposób uporządkowany prowadzą Cię przez przystanki na drodze. Aby usystematyzować drogę, otrzymasz przewodnik w formie ebooka.

3

10 minut dziennie

Droga nie wymaga od Ciebie niczego - droga zachęca do pójścia dalej - 10 minut dziennie wystarczy.

Justyna Kowalewska

Certyfikowany trener The John Maxwell Team

Miłośniczka spływów kajakowych, wędrówek po lesie i po górach, podróży bliskich i dalekich. Najbardziej lubi ciszę, uważność i koncentrację, bo wtedy wszystko staje się proste i jasne. Najpiękniejsza podróż, jaką sama rozpoczęła, to podróż w głąb siebie, spotkanie z samą sobą i poznanie prawdy o sobie. Z tego miejsca rozpoczęła proces wzrostu i doskonalenia się, czyli rozwój osobisty, który trwa nadal. Jej celem jest, aby rozwój ten trwał do końca życia, bo zawsze można stać się lepszym człowiekiem. Inspiruje ludzi i współpracuje z ludźmi, którzy pragną poznać siebie i rozwijać swój potencjał.

Kupuję 21 dni spokoju

"Dzięki wybieranym myślom
i świadomie używanym słowom możemy się porozumieć,
a nie tylko komunikować."

Dlaczego tą drogą?

Znajdziesz spokój niezależny od okoliczności.

21 dni do lepszego zrozumienia siebie.

10 minut wystarczy, aby poczuć różnicę.

Czas tylko dla Ciebie.

"Rozwój to więcej spokoju, więcej prostoty, więcej refleksji, więcej koncentracji, więcej uważności na drugiego człowieka

Co mówią osoby, które współpracowały z Justyną?

Justyna jest ostoją spokoju. Współpraca z nią to odpoczynek. W każdą sytuację wnosi rozwiązania pełne wytchnienia. Polecam Drogę Życia jako jeden ze sposobów na odnalezienie ciszy na nowo.

Łukasz Hamik

Każde spotkanie z Justyną to odkrywające się puzzle w drodze do .... refleksji nad tu i teraz:) Szukania odpowiedzi na pytania dokąd zmierzam? Harmonii w różnych obszarach naszej codzienności

Alicja Rzepa

Justyna Kowalewska to wspaniały Trener, life coach, jeden z czołowych certyfikowanych trenerów John Maxwell Team, to przede wszystkim wspaniały człowiek o wielkim, pełnym miłości sercu, który uczy w oparciu o własne doświadczenia, wskazuję drogę a nie cel, czego dowodem jest 21 dniowy program "Droga Życia do wewnętrznego spokoju"

Monika Zakrzewska